Fiat Doblo

1-7 Gün

650 ₺

8-15 Gün

600 ₺

16-28 Gün

550 ₺

29+ Gün

500 ₺

REZERVASYON

İletişim Bilgileriniz

Fiyatlandırma

Geliş-Dönüş Bilgileriniz

Talep ve Notlar

Adana'da Kiralık Fiat Doblo Araç


Hafif ticari araç kiralama sınıfının en önemli temsilcilerinden kiralık Fiat Doblo araçlarımızla tanışın, Adana Fiat Doblo kiralama ihtiyaçlarınızda Adana'nın en ekonomik kiralık araç fiyatları ve en kaliteli araç kiralama hizmetlerinden Adanacar.com ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile faydalanın. 

Daha önceki tasarımlarına göre, daha agresif dış hatlara sahip olan Adana'da kiralık Fiat Doblo araç seçeneklerimiz, dinamik ve sportif hatlarıyla göz doldurmakta. Özellikle Adana'da kiralık geniş aile aracı arayışında olan müşterilerimiz tarafından beğenilen ve tercih edilen kiralık Doblo, iş amaçlı kullanım için ideal olduğu gibi, ailece çıkılacak bir haftasonu tatili veya bir pazar pikniği için de şüphesiz tercih edilebilir bir kiralık araç. Oldukça ekonomik fiyatı ile de en Adana'da ucuz araba kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen bir araç kiralık Doblo.

Adana'ya uçakla geliyor ve Adana havalimanı'nda Fiat Doblo araç kiralamayı isterseniz, kiraya verdiğimiz tüm araçlar için geçerli olan Adana havaalanı oto kiralama hizmetimiz kapsamında, Fiat Doblo kiralama seçeneklerimizi, Adana'ya uçağınız hangi saatte inersen insin, iç ve dış hatlar terminalleri gelen yolcu kapılarında sizleri karşılayarak, 7/24 teslimat edip, teslim alabilmekteyiz.

Daha önceki versiyonlarına göre daha yüksek tavan özelliği sayesinde zaten geniş olan bagaj, daha da genişleyerek, özellikle çokça valiz ile uzun tatillere çıkacak aileler için daha da ideal bir araç konumuna gelen Adana Doblo kiralama seçeneğimizin, son kasasında ilgi çeken bir özellik de sürücü ve yolcu koltukları ile kapılar arasındaki mesafenin artırılmış olması.Tavan yüksekliği ile birleştiğinde, daha ferah ve geniş bir iç mekan hissi sunan yeni kiralık Fiat Doblo çıkacağınız uzun yolcuklar artık daha keyifli ve daha konforlu.

Listelendiği grup itibariyle Adana ticari araç kiralama seçenekleri arasında yakıt kullanımı yönünden de en yakın rakiplerine oranla daha avantajlı tüketim ortalamalarına sahip olan Adana'da kiralık Fiat Doblo,inceleme ve testlerde çıkan sabit 90 km hız ve 100 km mesafede ortalama 3,5 litre ile 4 litre arası yakıtın da altında bür tüketim avantajına sahip bu olan araç resmen yakıtı kokluyor.

Fiat Doblo araç kiralama hizmetini Adana'da hem bireysel hem de kurumsal alanda gerçekleştiren Adanacar.com, istendiğinde kısa dönem araç kiralama hizmetleri beraberinde, uzun dönem Fiat Doblo kiralama hizmeti almak isteyen kurum ve kuruluşlar için, Adana filo kiralama çözümleri de sunmakta olup, aylık, yıllık ve daha uzun süreli olarak çok avantajlı fiyatlar ve esnek ödeme koşulları ile filo kiralama hizmeti de sunmaktadır.

İster bireysel, ister kurumsal koşullarla Adana Fiat Doblo kiralama seçeneklerimizden faydalanarak, aracınızı kaliteli ve ekonomik araç kiralama hizmetleri sunan, Adana oto kiralama şirketleri arasında uzun yıllardır profesyonel operasyon ekibi ve ödüllü müşteri memnuniyeti ile büyük beğeni toplayan Adanacar.com'dan kiralama isterseniz, online rezervasyon sistemimizi kullanarak araç rezervasyonunuzu hemen gerçekleştirebilir ya da rezervasyon ve satış temsilcilerimizle iletişim kanallarımızdan bağlantıya geçerek şimdi Fiat Doblo araç kiralama seçeneklerimiz için rezervasyonunuzu telefonda da tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı kullanmadan güvenli bir şekilde araç kiralama rezervasyonu yapabileceğiniz Adanacar.com ile tanışmanın şimdi tam zamanı.

  • 7/24 kiralık araç teslimatı
  • Türkiye çapında 7/24 ücretsiz yol yardım hizmeti
  • Rent a car kasko
  • Entegre HGS sistemi (kullandığın kadar öde)
  • Ücretsiz ek sürücü
  • Ücretsiz bebek koltuğu kullanımı
  • Ücretsiz navigasyon cihazı kullanımı
  • Ön ödemesiz rezervasyon
  • Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı
Yakıt Tipi: Dizel
Vites Türü: Manuel
Klima: Var
Yolcu Sayısı: 5 Kişi
Bagaj Hacmi: 7-8 Valiz
Araç Tipi: Ticari Ekonomik

BENZER ARAÇLAR

Audi A3 Dizel Otomatik
Dizel Otomatik 5 Kişi
1250 'den başlayan fiyatlarla

YORUMLAR

YORUM YAP