Hizmetlerimiz

Adanacar.com sunduğu premium kiralama hizmetleri ile müşterilerine muhteşem bir seyahat deneyimini son model, kaliteli ve güvenli kiralık araçları yanı sıra uygun fiyatları ile yılın 365 günü kesintisiz olarak sunmaktadır. Sunmuş olduğumuz benzersiz hizmetlerimizi şimdi keşfedin:

Araba Kiralama Hizmeti

Adana'da sunduğumuz en uygun fiyatlı kiralık arabalar ile birlikte müşterilerimizin sürekli güvenli, konforlu ve eğlenceli bir yolculuk geçirmelerini hedefleyerek arka planda sunduğumuz en kaliteli hizmetler ile araba kiralama Adana dendiğinde Adana'da akla gelen ilk firma olmayı başardık.  Fark yaratan araba kiralama hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize şoförlü ve şoförsüz olmak üzere iki ana konseptte sunmaktayız. Her iki hizmet konseptinde de, ekonomik bütçeli araçlardan ultra lüks VIP donanımlı araçlara kadar geniş bir kiralık araba filosu ile Adana'da kesintisiz hizmetinizdeyiz. Araçlarımızı şoförlü olarak kiralamak istediğinizde ulaşım konusunda uzman, uzun yıllardır bölgemizde gerçekleştirilen büyük organizasyonlar kapsamında şehrimizi ziyaret eden üst düzey bürokratların, siyasetçilerin, iş ve sanat dünyasının ünlü simalarının güvenli ulaşımlarının sağlanmasında hizmet sunan deneyimli şoför kadromuz ile hizmet vermekteyiz.

Transfer Hizmeti

Dünya genelinde, noktadan noktaya ulaşımın en güvenli, en ekonomik ve en zahmetsiz yolu olarak bilinen transfer hizmeti konusunda Adana başlangıçlı veya dönüşlü olmak üzere sunduğumuz geniş ulaşım ağımız, farklı seyahat tercihlerine yönelik onlarca tip farklı araç seçeneğimiz, uygun fiyat politikamız ve konusunun uzmanı operasyon ekibimizle Adana havaalanı transfer hizmeti arayanların ilk tercihi olmayı başardık.

Adana havaalanında sunmuş olduğumuz ulaşım hizmetleri kapsamında sunulan transferlerimizi, standart transferler ve Adana vip transfer hizmetleri olarak iki ana başlık altında toplayarak yolculuk beklentileriniz doğrultusunda siz değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz. Standart transferlerimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda yolcu sayısı baz alınarak orta, üst sınıf araçlar veya sıralı koltuklu minibüs ve otobüsler ile gerçekleştirdiğimiz ulaşım hizmetleridir. Premium ulaşım seçeneği olarak müşterilerimize sunduğumuz Adana vip transfer hizmetlerimiz VIP araç grubunda yer alan ultra lüks donanımlı, yolcularımızın konfor ve güvenlik beklentileri göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış vip otomobil ve vip minibüsler ile gerçekleştirilmektedir.

Transfer hizmetlerimiz Adana Havalimanı çıkışlı veya dönüşlü olmak üzere Adana, Mersin, Hatay, Gaziantep, Kahramanmaraş, Niğde, Konya, Kayseri şehir merkezi ve bu illere bağlı tüm ilçeler başta olmak üzere Türkiye genelinde istenen her lokasyona özel şoförlerimiz eşliğinde suunulmaktadır.

Filo Kiralama Hizmeti

Filo kiralama hizmeti özetle, önceden belirlenen bir süre, kilometre kullanım sınırı ve aylık ödeme planı kapsamında şirketinizin satış, pazarlama veya lojistik fonksiyonlarına yönelik araç ihtiyaçlarının satın alma yerine kiralama yöntemi ile sağlandığı ekonomik ve aynı zamanda oldukça avantajlı bir hizmettir. Operasyonel kiralama olarak da adlandırılan, filo kiralama hizmeti genellikle 12 ay ile 48 ay arasında faydalanılabilen uzun dönem araç kiralama hizmetidir. Adanacar.com ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sunduğumuz filo kiralamada şirketinizin ihtiyacı olan kiralık araç sayısı ister 1 ister 1000 adet olsun size satın alma, periyodik bakım, vergi, hasar, kasko, yedek parça ve lastik değişimleri gibi birçok konuda tasarruf sağlatmayı hedeflemektedir.

Araba kiralama, transfer ve filo kiralama hizmetleri ana başlıkları altında topladığımız Adanacar.com hizmetleri, hizmet lokasyonları ve hizmet tipleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için yan kısımda yer alan menü üzerinde navigasyon gerçekleştirerek daha ayrıntılı bilgi edinebilir, aklınıza takılan her konuda iletişim kanallarımızdan bizlerle 7/24 bağlantıya geçebilirsiniz.