Adana Saatlik Araç Kiralama

Saatlik Araç Kiralama Nedir ?

 

Saatlik araç kiralama fiyatları, Kısa dönem araç kiralama seçeneklerinden biri olan Adana saatlik araç kiralama hizmeti 24 saatin altında yapılan araba kiralama işlemlerine denir. Son dönemde dünyada yaygın hale gelen saatlik araç kiralama sistemi, günümüzde Türkiye'de de oto kiralama firmalarınca sunulan yaygın bir hizmet haline gelmiştir.


Saatlik Araç Kiralama Sitemi Nasıl Çalışır ?

 

Adana saatlik araç kiralama hizmeti adından da anlaşılacağı üzere, hizmete sunulan araçların birim kiralama fiyatlarının saatlik kullanım üzerinden hesaplandığı bir sistemdir. Saatlik araç kiralama sisteminde, kiralık araçların sınıflarına göre belirlenen kiralama fiyatları ile bir günden daha kısa süreli araç ihtiyacı olanlar için daha ekonomik bir ulaşım seçeneği sunmak hedeflenmiştir.

Saatlik araç kiralamada, ihtiyacınıza uygun kiralık araç sınıfını ( ekonomik, orta , lüks...gibi) belirledikten sonra araç kiralama firması ile iletişime geçerek rezervasyonunuzu tamamlarsınız, bu kadar basit. Ücretlendirme aracı kullanacağınız süreye bağımlı olarak kademeli olarak artmaktadır.

 

Adana'da Saatlik Araç Kiralama Hizmeti

 

Adana'da saatlik araç kiralama hizmetini ilk defa hayata geçiren Adanacar.com, müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile, konforlu ve güvenli kiralık araç seçeneklerini saatlik kiralama sitemi kapsamında da kullanıma sunarak, ulaşım maliyetlerinizi minimize ederken, münferit veya kurumsal bütçenize en uygun oto kiralama alternatiflerini 7/24 sunuyor.

Adanacar.com güvencesiyle ister Adana Havalimanı ofisimizden ister şehir merkezinde yer alan teslimat noktalarımızdan veya Türkiye genelinde hizmet sunduğumuz Adana, Antalya, Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Konya, Şanlıurfa, Mersin, Kayseri ya da Niğde şehirlerinde istediğiniz bir adreste kiralamak istediğiniz aracı teslim alabilir veya teslim edebilirsiniz.

" Adana'da araç kiralamanın akılcı yolu " ilkesiyle saatlik oto kiralama hizmetini beğeninize sunan Adanacar.com, bu hizmeti ile müşterilerinin ulaşım ihtiyaçlarını istedikleri konfora sahip araçlar ile kullandıkları kadar ödeyecekleri bir sistemde daha ucuza mal ederek tasarruf etmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Dünya genelinde kullan bırak araç kiralama sistemi olarak da bilinen saatlik araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim merkezimizden müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçerek araçlarımızın saatlik kiralama fiyatları ve koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hayalinizdeki araç kiralama seçeneği ister üst sınıf lüks araçlar, ister ekonomik fiyatlı uygun araçlar olsun, sürüş tercihlerinize uygun bir saatlik araç kiralama seçeneğini Adanacar.com filosunda mutlaka bulacaksınız. Dilerseniz, kiralık araçlarımızı belirlediğiniz saat aralıklarında Adana'da özel şoförlü araba kiralama hizmetimiz kapsamında, deneyimli kaptanlarımız eşliğinde de kiralayarak, gitmek istediğiniz her yere Adanacar.com'un sunduğu güvenli ve konforlu seyahat anlayışı ile ulaşabilirsiniz.

Sizi de, bölgemizde sunduğumuz en kaliteli ulaşım hizmetleri kapsamında, son model kiralık arabalar ve bütçenizi düşünen Adana araç kiralama fiyatları ile muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

Saatlik Araba Kiralama

Saatlik araba kiralama, gerek sıcacık iklimi gerekse de tarihi dokusu ve yöresel lezzetleri ile keşfedilmeyi bekleyen Adana birçok yönden gelişmiş bir ilimizdir. Hem turizm hem sanayi kenti olması sebebiyle pek çok ziyaretçi alıyor. İskenderun ve Mersin limanlarına olan yakınlığı ve havalimanına sahip olmasından dolayı Adana ulaşım konusunda da kolay bir şehirdir.

Havalimanından kolayca ulaştığınız Adana’da gezip dolaşmanın en kolay yolu araç kiralamaktır.  Havalimanından itibaren kolaylıkla dilediğiniz yere gidebilir ve aktarma ve toplu taşıma gibi problemlerle uğraşmazsınız. Gerek iş gerekse de turizm amacıyla Adana’ya geldiğinizde dilediğiniz aracı istediğiniz sürede kiralayabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı İç Hatlar Saatlik Araç Kiralama Hizmetleri

Akdeniz Bölgesi’nin en kalabalık ve en çok ziyaretçi akan şehri olan Adana yıl boyu büyük bir yoğunluk yaşıyor. Ziyaretçilerin çoğunluğu havalimanı yoluyla Adana’ya geldiklerinden uçaktan iner inmez hem zamandan kazanmak hem de konforlu bir şekilde gideceği yere ulaşmak amacıyla araç kiralama hizmetinden yararlanmak isterler.

Kiralama hizmeti için gerekli olan evrak ve belgeler tam olduğunda kolay bir şekilde kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Kiralama hizmeti veren firmalar tüm araçlarının bakım ve kontrollerini kiralama öncesi mutlaka yaptırırlar ve depoyu dolu bir şekilde aracı teslim ederler.

Saatlik Araç Kiralamada Neye Dikkat Etmeliyiz?

Adana saatlik araç kiralamadan önce beklentilerinize karşılık verip vermeyeceğine bakmanız gerekiyor. Aracın performansı ile fiyatları hakkında iyi bir araştırma yaptıktan sonra kiralamaya karar vermelidir. Aracın online kiralanmasından ziyade gidip yerinde görerek kiralanması daha doğru olacaktır.

Saatlik araba kiralama yaparken kiralayacağınız aracı nerede kullanacağınız da önemli olduğundan dolayı seçimi buna göre yapmakta yarar vardır. Araçla çıkılacak mesafe de önemli olduğu için bunu iyi hesaplamak gerekiyor. Aile olarak araç kiralamayı düşünenlerin ailedeki kişi sayısını hesaba katarak araç seçmesi önemlidir.  Güçlü referanslara sahip ve tecrübeli bir oto kiralama firmasından hizmet almaya gayret edilmelidir.

Ayrıca saatlik araç kiralamada seçtiğiniz firmanın zengin bir araç filosuna sahip olmasına dikkat edilmelidir. Bu sayede her sınıf araç bulma imkânına kavuşursunuz. Hem ekonomi hem de lüks sınıf araç kiralamak isteyenlere hitap eden firmalarda her model ve sınıf ile her fiyat aralığından araç seçme şansını elde edebilirsiniz.