Oto Kiralama Bayilik

Adana Oto Kiralama Hizmetleri Bayii Ağımızı Genişletiyoruz

Adanacar.com ilkeleri ışığında hizmet sunmak üzere, Adana şehir merkezi, Adana ilçeleri ile çevre illerde oto kiralama, havalimanı transferleri ve vip araç kiralama branşlarında hizmet vermek üzere lokasyonunuzdaki temsilcilik şartlarını öğrenmek ve markamızın bayiliği ile ilgili talepte bulunmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Temsilcimiz Olun

Adanacar olarak araç kiralama, Adana havaalanı transfer hizmetleri ve vip araç kiralama segmentlerinde hizmet ağımıza ve markamıza güç verecek bayilikler ile genişletmeyi hedeflemekteyiz. Adana Car ailesinin bir üyesi olarak, ortağı olacağınız işimizi beraber profesyonelce kurup büyüteceğiz. Buna ek olarak ulusal çapta araç kiralama ve havalimanı transfer hizmetleri sunan bir organizasyonun bir parçası olmanın tüm avantajlarından faydalanacaksınız.

Araç kiralama hizmetlerimizde iş modelimiz, hem lokal hem de ulusal ölçekte aynı yüksek standartta sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi sürdürerek geliştirmek ve sürekli yenilenen kiralık araçlar ile şoförlü ve şoförsüz kiralama hizmetleri sunmak esasına dayandığından, bayilik sistemimizde yer alan iş ortaklarımızında aynı bilinç ile bu standartlar dahilinde iş yapma potansiyeline sahip  olmaları Adanacar.com açısından vazgeçilmez ön koşuldur.

Ofis ve Çalışanlar

Her Adanacar Adana Rent A Car ofisi, muhteşem bir müşteri deneyimi sunmayı amaçlayan, yeterli vasfa sahip ve yeterli sayıda satış, operasyon ve ek hizmet personelinin görevde bulunmasını sağlamakla  yükümlüdür.

Adanacar Rent a car, sürdürülebilir kaliteli hizmet yapısının ekip işleyiş kalitesi ve  personel memnuniyetine bağlı olduğuna kalpten inanır; personelin kendilerine ve paydaşlarına saygı duydukları, profesyonel, üretkenliğin kısıtlamasız olarak desteklendiği özgür bir çalışma mekanı sunar.

Temsilcilik Bedeli

Oto kiralama, havalimanı transferleri ve Adana vip araç kiralama hizmetleri sunulan bölgelerin ve havalimanlarının mevcut iş hacimleri ve ileriye dönük gelişme kapasiteleri göz önünde bulundurularak bir defaya mahsus olarak işe katılım ve temsilcilik bedeli alınmaktadır.

Kiralık Araç Marka ve Modeller

Kiralık araçların seçiminde yalnız Adanacar.com'un belirlediği ve kiraya verdiği araçlar kullanıldığından farklı araç marka ve modelleri kullanılamaz. Ayrıca kiralanan araçların en fazla 2 yaş olup 40.000 km'yi aşmamış araçlardan oluşması gerekmektedir.

Yazılım Desteği

Tüm Adanacar ofisleri aynı sistem üzerinden rezervasyon ve operasyon işlemlerini yaptığından, kurulumu yapılan tüm yeni ofislere ücretsiz yazılım ve personele yazılım eğitimi desteği sunulmaktadır.

Bayilik Başvurusu

Kısa bir süreçte gösterdiğimiz başarının ana nedeni, sürekli yenilenen ve geniş bir yelpazede sunulan çok kaliteli ve konforlu otomobiller ve Adana vip araç kiralama seçenekleri ile hizmet sunmamız beraberinde ulusal boyutta özenle seçtiğimiz bayilerimiz ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan yüksek standartlı araç kiralama hizmet anlayışımızdır.

Adanada veya Adana çevre il ve ilçelerinde Adanacar Rent a Car ofisi açmak mı istiyorsunuz? Bizlere Adana oto kiralama telefonla iletişim hattımızdan ulaşarak bayilik koşullarımız ve yer seçimi hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.