İş Ortaklarımız

Adanacar.com İş Ortakları

 

Adana Car “karşılıklı kazanç ve gelişim” ilkeleri ile tüm iş ortaklarıyla uzun vadeli işbirlikleri hedeflemekte ve bu hedeflere ulaşmak için gerekli tüm adımları atmaktadır. 

Sizde Adana Car ile kazan-kazan prensibi ışığında stratejik ortaklık, sponsorluk, partnerlik gibi konularda güç birliği yapmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Adana Car Rent a Car yapmış olduğu işbirlikleri ile müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunmak, hizmet çeşitliliği ve kalitesini geliştirmek ve müşterilerine her seferinde daha kaliteli bir müşteri deneyimi sunma hedeflerini gerçekleştirmektedir. Bu anlamda iş birliği yaptığımız ortaklarımızın bir kısmı ve katkıda bulundukları hizmet kolumuzu nasıl geliştirdiğimiz ile ilgili nbilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

 

FIAT Türkiye İle En Ucuz Adana Oto Kiralama Seçeneklerini Sunuyoruz

 

Dünyaca ünlü Fiat markası ile yapmış olduğumuz iş  birliği ile Adana ucuz oto kiralama tercihi ile araç kiralama isteyen müşterilerimize, Fiat marka binek araçları Türkiye çapında en uygun bireysel kiralama ve kurumsal filo kiralama fiyatları ile sunuyoruz.  

 

Ford Türkiye İle En Ekonomik Adana Ticari Araç Kiralama Seçeneklerini Sunuyoruz

 

Dünya'nın en çok tercih edilen otomobil markalarından Ford grubunun Türkiye genel distribütörlüğü ile yapmış olduğumuz işbirliği sonucu en ekonomik Adana ticari araç kiralama seçeneklerini, en uygun fiyat avantajları ve Türkiye'nin en düşük filo kiralama ücretleri ile kurumsal müşterilerimize gururla sunuyoruz.

 

Mercedes Benz Türkiye ile En Kaliteli Adana Vip Araç Kiralama Hizmetlerini Sunuyoruz

 

Adanacar Adana vip araç kiralama hizmetleri ile Adana ve çevre illerde bölgenin en çok tercih edilen üst sınıf şoförlü araç kiralama hizmetlerini, Türkiye ve dünyanın önemli iş adamlarına, sanat dünyasının ünlü simalarına ve siyasey dünyasının bilinen isimlerine uzun yıllardır sunmaktadır. Mercedes Benz şirketinden tedarik ettiğimiz Mercedes Sprinter özel tasarımlı vip minibüsler ve Mercedes Vito vip araç kiralama alternatiflerimiz ile Adana havalimanı vip araç kiralama hizmetleri arayışında olan bireysel ve kurumsal müşterilerimize protokol taşıma tecrübesine sahip elit şoförlerimiz ile muhteşem bir seyahat deneyimini, erişilebir fiyatlarla sunabilmekteyiz Türkiye çapında sunduğumuz vip araç kiralama hzmetleri beraberinde Mercedes  Benz'den sağladığımız Mercedes Sprinter marka 16, 17 ve 19 kişilik sıralı koltuklu minibüsler ile Adana'da şoförlü minibüs dendiğinde akla gelen il Adana minibüs kiralama şirketi olarak kaliteli ve özel toplu ulaşım seçeneklerimizi geliştirdik.

 

Avis Budget Group İle Adana'nın En Zengin Araç Kiralama Filosunu Oluşturduk

 

Adanacar iş ortaklarıyla oluşturduğu güçlü ve kaliteli hizmet yapısı ile Adana araç kiralama hizmetlerinde en çok tercih edilen ve en beğenilen Adana araç kiralama şirketi olmuştur. Bölgemizin beğenilen ve tercih edilen araç kiralama şirketi olmamızdaki en büyük etkenlerden biri iş ortaklıklarımızla geliştirdiğimiz ilişkiler sonucu her tip araç marka ve modeli ile geniş bir yelpazede sunduğumuz Adana'nın en zengin kiralık araç filosunu en cazip fiyatlar ve en kaliteli hizmet sunum prensibi ile müşterilerimize sağlamak olmuştur.

 

Volkswagen Türkiye İle Yaptığımız İşbirliği Sonucu En İyi Adana Havaalanı Transfer Hizmetlerini Sunuyoruz

 

Havaalanı transfer hizmeti, kişi veya grupların bir havaalanından belli bir adrese veya bir adresten havalimanına kişiye veya gruba özel araçlar ile özel ulaşımlarının sağlanmasıdır. Ulaşım rotası yalnız havalimanı çıkışlı veya dönüşlü olmak zorunda değildir. Noktadan noktaya ulaşım işlemleri de havalimanı transfer hizmetleri kapsamında girebilmektedir. 

Volkswagen Türkiye distribütörlüğü ile yapmış olduğumuz iş ortaklığı ışığında, sağladığımız Volkswagen Caravelle ve Volkswagen Crafter marka sıralı koltuklu ve vip minibüs seçenekleri ile Adana havaalanı transfer hizmetlerinde gerek uygun transfer fiyatlarımız, gerekse özel şoförlerimiz eşliğinde sunduğumuz kaliteli havalimanı transfer hizmetlerimiz bizi bölgenin en beğenilen ve tercih edilen transfer şirketi haline getirmiştir. Adana havaalanında kaliteli transfer hizmetlerimizi, sürekli yenilenen transfer minibüslerimiz ve operasyonlarımızda çalışan personelimize sunduğumuz hizmet içi eğitimler ile sürekli ve istikrarlı bir biçimde geliştirmekteyiz.

 

Weebly Türkiye İle Rezervasyon Yazılımları İş Ortaklığımız Işığında En Kolay Online Adana Araç Kiralama Rezervasyon Sistemini Geliştirdik

 

Online rezervasyon sistemleri artık hizmet sektörünün vazgeçilmez bir unsuru olarak ön plana çıkmaktaıdr. Online rezervasyon sistemlerinin gelişmesi ile müşterilerimizin araç kiralama rezervasyonu yapmak için harcadığı süre azalmakta olup aynı zamanda, rezervasyon sistemimizde kullanılan filtreler ile müşterilerimizin oto kiralam için ayırdıkları bütçelere, otomatik vites mi manuel vites mi ayrımına ve kiralık araç sınıflarına göre birçok kriter ile araç kiralama seçeneklerimiz listelenerek kolayca rezervasyon yapılabilmektedir. Weebly Türkiye ile geliştirdiğimiz sistemimiz sayesinde müşterilerimiz en ucuz Adana oto kiralama fiyatları ve sürüş tercihlerine en uygun Adana otomatik vites araç kiralama , manuel vites araba gibi seçeneklere kolayca ulaşım en hızlı ve kolay biçimde kiralık araç rezervasyonlarını tamamlayabilmektedirler.

 

Hertz Desteği İle Adana Arazi Aracı Kiralama Hizmetlerinde Büyüdük

 

Dünyaca ünlü arazi aracı kiralama hizmet tedaraikçisi Hertz ile yapmış olduğumuz işbirli sonucu, Adana arazi aracı kiralama hizmetlerinde, arazi şartlarına en uygun 4x4 çift kabin arazi araçlarını Adana'da en uygun fiyatlar ile tedarik ederek müşterilerimize sunduk. Adana arazi aracı kiralama hizmeti arayışında olan kişiler, kurumlar ve kuruluşlar için sunduğumuz Adana'nın en geniş ve zengin seçeneklerden oluşan kiralık arazi araçları seçenekleri ile, müşterilerimizin bu tip araçlara olan kiralama ihtiyaçlarına en kolay ve ekonomik çözümleri uzun yıllardır üretmekteyiz.

 

Fikir Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri İle Adana'nın En Kaliteli Şoförlük Hizmetini Sunuyoruz

 

Sürekli eğitim ve gelişim işimizin en önemli olmazsa olmaz unsuru. Bu anlamda operasyon birimlerimizde çalışan personelimizin eğitimi ve sürekli gelişimi, inovasyon ilkemizin vazgeçilmez bir unsuru olarak ön plana çıkmaktadır. Ulusal çapta eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan Fikir markası ile yaptığımız işbirliği ile operasyonlarımıza katılan personelimizi hizmet içi eğitimler ile sürekli eğiterek, geliştirip yeni iş modellerimiz ve konseptlerimize uyum sağlamalarında yardımcı oluyoruz. Bu anlamda, sürekli gelişim prensibimizle, özellikle vip transfer ve protokol bilgisi gerektiren operasyonlarımızda en eğitimli şoför kadromuz ile en kaliteli Adana şoförlü araç kiralama hizmetlerini müşterilerimize sunuyor, hatasız ve kaliteli bir yolculuk deneyimi ile ulaşımlarını sağlıyoruz.

 

Hilton Zinciri İle Adana'da En Kaliteli ve Konforlu Konaklama, Vip Müşterilerimize En Uygun Fiyatlar İle Sunuluyor

 

Adanacar müşterilerine sunduğu Vip araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra dünyaca ünlü Hilton Otelleri zinciri ile yapmış olduğu işbirliği çerçevesinde herkesin kazandığı bir iş modeli ile büyük beğeni topluyor. Adana vip araç kiralama hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz, istekleri doğrultusunda Hilton otellerinin Adanacar.com müşterilerine sunduğu en uygun Adana otel konaklama fiyatları ile kaliteli konaklamalarını ucuza getiriyorlar. Hilton işbirliğimiz doğrultusunda, vip araç kiralama hizmetlerimizden faydalanarak, en uygun Adana otel fiyatlarına erişim için lütfen müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçiniz.

 

Siz de Adanacar.com ile işbirliği yaparak tüm tarafların kazançlı çıktığı kaliteli iş modelleri ile, faydalı ve yoğun bir iş potalsiyeline hazırsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşınız. Adanacar ve iş ortakları ile uzun dönemli, kaliteli ve kazançlı bir konseptte iş otraklığı yaparak, müşteri potansiyelinizi ve beraberinde kazancınızını büyütün, müşterilerinize unutamayacakları müthiş bir deneyim yaşatın.