Adana’dan Antalya’ya Nasıl Gidilir? Kaç Saat? Yol Tarifi ve Kaç Km?
  • Yayınlanma Tarihi: 10 Oca 2022

Adana’dan Antalya’ya Nasıl Gidilir? Kaç Saat? Yol Tarifi ve Kaç Km?

Adana’dan Antalya’ya nasıl gidilir ve yolculuk nasıl daha keyifli hale getirilir bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle Antalya en fazla ziyaret edilen ve özellikle sezonda tatil için çok fazla insanın tercih ettiği şehirlerden biridir. Özellikle Alanya ve Kemer gibi ilçelerin sıklıkla ziyaret edildiğini söyleyebiliriz. Adana’dan Antalya Alanya’ya transfer hizmeti alarak ulaşım sağlamak büyük oranda işinizi kolaylaştıracak ve çok daha rahat seyahat etme olanağı elde etmenizi sağlayacaktır. Şoförlü bir araç ile gitmek istemiyorsanız dönüş ücretleri ödemeniz kaydı ile Adana oto kiralama hizmetide alabilirsiniz.


Adana Antalya Arası Kaç Km?


Adana Antalya arası kaç km merak edenler için Adana Merkez ile Antalya arası 608 km’dir. D330 karayolu üzerinden seyahat ettiğinizde bu mesafeyi tamamlamanız gerekir. Adana’dan Alanya’ya gitmek istediğinizde ise kat etmeniz gereken mesafe, 410 km olmaktadır. Adana’dan Alanya’ya daha kısa sürmesi için Mersin- Antalya D400 yolu üzerinden gidilir. Bu yüzden de mesafe çok daha kısadır. Antalya’nın bir diğer önemli ilçesi olan Kemer’e gitmek için ise D330 karayolu tercih edilir ve 654 km gidilmesi gerekir. Adana Antalya arası kaç km?


Adana Antalya Arası Kaç Saat?


Adana Antalya arası kaç saat sürer sorusuna gideceğiniz bölgeye göre cevap verebiliriz. Adana’dan Antalya Merkeze ortalama 7 saat 40 dakika gibi bir sürede ulaşabilirsiniz. Alanya’ya gitmek istediğinizde ise mesafe daha kısa olduğu için 6 saat 10 dakika gibi bir sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Son olarak Adana Kemer arasındaki yolculuğunuz ise, 8 saat 20 dakika sürecektir. İsterseniz Adana Antalya arasındaki mesafeyi, uçakla da gidebilirsiniz. Ancak bu şekilde Antalya Havalimanına indiğinizde ekstra araç aramak durumunda kalabilirsiniz. Adana Antalya arası kaç saat?


Adana’dan Antalya’ya Transfer Hizmetleri Almak


Adana’dan Antalya’ya araç kiralayarak ulaşım sağlamak isteyenler için çok daha keyifli ve kolay bir yöntem olan transfer hizmetlerinden bahsetmek istiyoruz. Transfer hizmetleri, birçok ulaşım seçeneğinden çok daha keyifli ve aynı zamanda konforludur. Bu yüzden de zaten çok uzak mesafelere bile giderken, transfer hizmetinden yararlanılabilir. Transfer hizmetlerinden yararlandığınızda elde edeceğiniz avantajlar ve faydalar aşağıdaki gibidir:

  • Transfer hizmetlerinde kullanılan araçlar son derece rahat ve konforludur. Bu araçların içinde ayrıca yolculuğunuz boyunca rahat etmenizi sağlayacak pek çok detay yer alır.
  • Aracınızda yer alan internet bağlantısı, bilgisayar ve tablet gibi araçlar sayesinde uzun yolculuklarda asla sıkılmazsınız.
  • Ayrıca ailenizle ve arkadaşlarınızla seyahat etme şansınız olduğu için de birlikte çok güzel seyahat edebilir ve güzel vakit geçirebilirsiniz.
  • Transfer hizmetleri her ne kadar VIP hizmetler olsa da aslında çok uygun fiyatlarla sunulan bir hizmettir. Özellikle uçak ile seyahat edecekler için transfer hizmeti çok daha uygun fiyatlıdır.

Adana’dan Antalya’ya yol tarifi almak yerine sizler de iyi bir transfer firmasıyla çalışabilir ve en iyi hizmeti alabilirsiniz. Transfer firmaları, sizlere en zorlu ve yorucu yollarda bile en iyi şekilde eşlik edebilecektir.


Adana Antalya Arası Transfer Hizmeti


Adana’dan Antalya’ya transfer hizmeti alarak ulaşım sağlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken iyi bir transfer firması bulmaktır. Transfer hizmetlerinde en çok dikkat edilmesi gereken noktaların başında, firma seçimi gelir. İyi bir firma sayesinde, transfer hizmetlerinin sağlamış olduğu avantajlardan çok daha fazla yararlanabilirsiniz. İyi bir transfer firması, sizlere en lüks ve konforlu yolculuğu fazlasıyla sunabilir. Bu yüzden tek ihtiyacınız olan, başarılı bir transfer firmasıdır.

Adana’dan Antalya Kemer’e nasıl gidilir merak edenler için de kesinlikle transfer hizmetini önerebiliriz. Bu hizmet sayesinde çok rahat ve keyifli bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Transfer hizmetleri, hakkında daha fazla bilgi almak ve transfer hizmetlerinden yararlanmak için bizleri takip edebilirsiniz. Adana Antalya yol tarifi, Adana Antalya Konya üstünden yol tarifi, Adana'dan Antalya'ya nasıl gidilir? Adana'dan Antalya'ya nasıl giderim? Adana Antalya sahil yol nasıl? Adana Antalya sahil yol haritası, Adana Antalya sahil yol tarifi, Adana'dan Antalya'ya Mersin üzerinden nasıl gidilir? sorularınızı şimdi cevaplıyoruz.

0 Yorum

YORUM YAP