Lüks Araçlar İle Adana Vip Transfer

REZERVASYON

İletişim Bilgileriniz

Fiyatlandırma

Geliş-Dönüş Bilgileriniz

Talep ve Notlar

Adana'nın en kaliteli ve lüks donanımlı araçları ile Adana vip transfer rezervasyonlarınızda yanınızdayız. Portföyümüzde yer alan Adana'nın en kaliteli vip transfer araçlarına bir göz atın, özel şoförlerimiz eşliğinde Mercedes, BMW, Audi, Volkswagen tipi güvenli ve lüks araçlarla Adana Havalimanı vip transfer operasyonlarınızı gerçekleştirelim.


Adana Vip Transfer Operasyonlarınız İçin Sunduğumuz Lüks Donanımlı Vip Transfer Araçları


Adana Havalimanı'nda hizmetinizde olan lüks araç seçeneklerimizle, vip transferlerinizde aradığınız konfor ve donanım seçeneklerini sunan onlarca aracımız içerisinde sizinde transfer temanıza uyan bir Adana vip transfer aracını mutlaka bulacaksınız. Adanacar filosunda yer alan lüks araçlarla sunduğumuz Adana havalimanı vip transfer hizmetlerimizde kullandığımız lüks otomobillerle kaliteli, güvenli ve konforlu bir yolculuk sizi bekliyor. Adana vip transfer işlemleriniz için aşağıda yer alan lüks araç seçenekelerimizle vip transfer hizmetleri sunabilmekteyiz.


Mercedes C, E ve S serisi vip transfer araçları

BMW 3 ve 5 serisi vip transfer araçları

AUDI A4, A6 kasa vip transfer araçları

Volkswagen Passat vip transfer araçlarımız


Belirtilen araçlar ile gerçekleştirdiğimiz Adana vip transfer hizmetlerinde araç başına maksimum taşıma kapasitesi 3 yolcu ve 1 şofördür. Lüks otomobiller ile vip transfer hizmetlerimiz dışında özel tasarımlı 8 yolcu kapasiteli Adana vip transfer aracımız özel tasarımlı Mercedes Vito özelliklerini inceleyebilir, isterseniz hemen bizlerle irtibata geçerek rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Veya ihtiyacınız olan araç daha geniş kapasiteli daha ferah ve daha konforlu bir vip transfer aracı ise Mercedes Sprinter 10 yolcu kapasiteli Adana Vip Transfer araçları ve özelliklerini inceleyip iş, siyaset ve sanat dünyasının ünlülerinin özel şoförleri ile güven ve konfor eşliğinde vip ulaşımını sağlayan Adanacar.com'dan operasyonlarınıza yönelik irtibata geçip rezervasyon yapabilirsiniz.


  • 7/24 kiralık araç teslimatı
  • Türkiye çapında 7/24 ücretsiz yol yardım hizmeti
  • Rent a car kasko
  • Entegre HGS sistemi (kullandığın kadar öde)
  • Ücretsiz ek sürücü
  • Ücretsiz bebek koltuğu kullanımı
  • Ücretsiz navigasyon cihazı kullanımı
  • Ön ödemesiz rezervasyon
  • Ücretsiz iptal ve değişiklik hakkı
Araç Modelleri: 2016-2018 Model
Yolcu Kapasitesi: 3 Yolcu
Araç Sayısı: 17 Adet

BENZER ARAÇLAR

Audi A4 Dizel Otomatik
Dizel Otomatik 5 Kişi
'den başlayan fiyatlarla
Audi A6 Dizel Otomatik
Dizel Otomatik 5 Kişi
'den başlayan fiyatlarla
Audi Q3 Dizel Otomatik
Dizel Otomatik 5 Kişi
'den başlayan fiyatlarla

YORUMLAR

YORUM YAP