Adana Lüks BMW 520 Otomatik Vites Lüks Araç Kiralama

1-7 Gün

800,00 ₺

8-15 Gün

750,00 ₺

16-28 Gün

700,00 ₺

29+ Gün ve Üzeri

650,00 ₺

Şimdi Adana'da BMW 5 Serisi Dizel Otomatik Araç Kiralama Zamanı

Hemen bir rezervasyon yapın BMW 5 Serisi Dizel Otomatik aracınızı Adana'da en avantajlı koşullarla kiralayın.

İletişim Bilgileriniz

Geliş ve Dönüş Bilgileriniz

Talepleriniz ve Notlarınız

Yakıt Tipi : Dizel
Vites Türü : Otomatik
Yolcu Sayısı : 5 Kişi
Bagaj Hacmi: 5 Valiz
Klima : Var
Araç Tipi : Sedan

Adana Lüks Oto Kiralama BMW 5 Serisi Otomatik Vites Araç

 

Yeni BMW 520 kusursuz evrimi, güven ve konforun ortak noktası.

Yeni BMW 520 her yeni günde yeni standartlar belirlemeyi görev edinmiş mühendislerin baş yapıtı olarak lüks sedan araç konseptini somut bir şekilde ortaya koymuştur. Dinamik çizgiler, şık görünüm ve konforlu bir sürüşün bir araya geldiği yeni BMW 520 Adana'da lüks araç kiralama  hizmeti almak isteyenlerin tercihi olacak.

Sürücünün ve yolcuların konforlu bir yolculuktan beklentilerine en üst seviyede cevap veren Adana BMW 520 kiralama seçeneğimizle,  Adana Havalimanı oto kiralama hizmetimizden faydalanarak çıkacağınız yolculuklar keyifli anlara dönüşecek. Saymakla bitmeyen güvenlik, donanım ve konfor özelliklerini bir araya getiren kiralık BMW 520 araçlar Adana oto kiralama filomuzda lüks araç grubunun ayrıca en beğenilen premium seçeneği olarak dikkatleri çekmekte. Özellikle iş amaçlı seyahatlarde kullanılan kiralık BMW 520 otomobiller, yurtdışından Türkiye'ye tatil amaçlı gelen gurbetçilerimiz tarafından da oldukça rağbet görmekte. Adana havalimanı lüks BMW 5.20 kiralık araç seçeneklerimizle siz de kaliteli bir yolculuk deneyimini ister ailenizle ister iş görüşmeleriniz ve toplantılarınız için kendiniz veya iş arkadaşlarınızla birlikte yaşamak isterseniz, dengeli fiyatlar ve Adanacar Rent A Car ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile Adana Havalimanı ofislerimize davetlisiniz. Dilerseniz rezervasyon formumuzu doldurarak, yoğun iş trafiğiniz veya yetişmeniz gereken önemli bir toplantınız varsa, Adana havalimanında hiç zaman kaybetmeden kiralık 520 aracınızı adınıza rezerve ederek, Adana'ya uçağınızın inişinde karşılamanızı yapıp hemen teslim edebilmekteyiz. Sizi de Adanacar filosunun büyüleyici oto kiralama seçeneklerinden kiralık BMW 5.20 araç seçeneğimizle unutamayacağınız bir yolculuk deneyimine çağırıyoruz.

Adana'da lüks 520 BMW araç kiralama seçeneğimizi artık sadece havalimanı araç kiralama hizmetimiz ile kiralayarak değil, Adana havaalanında transfer hizmetlerimiz ile özel şoför ekibimiz eşliğinde ulaşımlarınızda da kullanabilmektesiniz. Adana havalimanı'ndan gitmek istediğiniz yer bilgileri ve Adana havalimanına uçağınızın varış bilgilerini müşteri danışmanlarımız ile paylaşarak sizler için en kaliteli arabalar ve en deneyimli şoförler ile sunduğumuz Adana havalimanından transfer hizmetlerimizi şimdi deneyimleyebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın, en ekonomik fiyatlar ve en lüks araçlarla ulaşımın keyfini Adanacar ayrıcalıklarıyla yaşayın.