Sınırsız Km Araç Kiralama Kampanyası

Sınırsız Km Araç Kiralama Kampanyası

Sınırsız Km araç kiralama kampanyası Adana Car kiralık araç ile sınır gözetmeksizin araç kiralama yapabilirsiniz.

Adana sınırsız Km araç kiralama kampanyası; araç kiralama sürecinde kiralama firmaları araç kiralamak istediğinizde sizden yapacağınız ortalama kilometreyi sormaktadır. Bu gibi durumlarda sınırsız km araç kiralama hizmeti almak çok daha doğru olacaktır. Bizler Adana oto kiralama firması olarak sınırsız km araç kiralama kampanyaları yaparak müşterilerimize özgür bir araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Çünkü araç kiraladığınızda özgür olamadığınız zaman ve istediğiniz yere keyifli bir şekilde gidemediğiniz zamanlarda kiraladığınız aracın hiçbir önemi kalmamaktadır. Sınırsız km araç kiralama hizmetlerimiz ile sizlere hem bu alanda profesyonel hizmet hem de en iyi şeklide destek sunmak için çalışıyoruz. Siz de hemen bizimle irtibata geçerek en iyi hizmeti kısa süre içinde alabilirsiniz.

Kiralık Araçlarda Km Sınırı Nedir?

Günlük araç kiralamada kilometre sınırı var mı? Günlük araç kiralayan müşterilerimize belirli bir km sınırımız olsa da araç kiralama fiyatları yeniden güncellenerek ve sözleşmeye km bilgisi eklenerek araç teslim edilmektedir. Standart araç kiralama kampanyalarında rent a car firmalarının belirlemiş olduğu km sınırı vardır. Araçların yıpranma payları da heasplanarak ekstra km yapan veya yapacak araç kiralayanlara ayrıyetten ücretlendirilmektedir. Adana Car olarak kiralık araçlarımız için herhangi bir sınır olmadan da araç kiralama yapabilirsiniz. Özellikle yurtdışından tatil veya iş gezisi yapmak için gelen misafirlerimizin tercih ettiği sınırsız km araç kiralama ile Türkiye'ye içerisinde kiraladıkları gün boyunca yapacakları km sınırsız olarak verilmektedir.

 

Araç kiralamak istediğiniz zamanlarda bizler filomuzda yer alan son model araçlarla size bir telefon kadar uzakta olacağız. Adana sınırsız km araç kiralama kampanyalarımızdan hemen siz de faydalanmak ve istediğiniz araca hemen sahip olmak için bizi arayarak istediğiniz araca hemen sahip olabilirsiniz. Araç kiraladığınızda seyahatleriniz artık daha anlamlı ve çok daha özgür olduğunu göreceksiniz. Birbirinden eğlenceli ve keyifli sohbet etmenin yanı sıra özgür bir şekilde seyahat etmek istediğiniz anlarda hemen bize ulaşarak dilediğiniz aracı hemen sahip olabilir ve özgür seyahatin tadına doyasıya varabilirsiniz. Adana sınırsız km araç kiralama kampanyalarımız ile sizlerin daima hizmetinizdeyiz.

Adana ülkemizin en önde gelen şehirlerinden birisidir. Gerek nüfus gerekse turizm anlamında ekonomik etkinliğe sahip bir şehirdir. Bu yüzdendir ki her yıl binlerce kişi tarafından gerek iş gerekse turizm anlamında ziyaret edilmektedir. Adana sınırsız km araç kiralama kampanyası ile siz de bu güzel şehre geldiğinizde eğlenceli zaman geçirmek ve kendinizi daha özgür hissetmek isterseniz hemen bizi arayarak bu şehrin tüm güzelliklerini daha yakından görebilir ve ihtiyacınız olan hizmetleri hızlı şekilde elde edebilirsiniz. Bizler araç kiralama denildiği zaman sektörde öncü firmalardan birisi olarak sizlerin isteklerini en ince ayrıntısına kadar değerlendiriyor ve taleplerinize uygun şekilde çözüm olanakları geliştiriyoruz. Siz de hemen bu imkanlardan faydalanmak için bizi arayın.