Adana'da Oto Kiralama İhtiyaçlarınıza En Kolay Çözüm
  • Yayınlanma Tarihi: 10 Nis 2019

Adana'da Oto Kiralama İhtiyaçlarınıza En Kolay Çözüm

Tüm seyahatlerinizde başlı başında bir sorun olan ulaşım Adanacar ile Adana'da sorun olmaktan çıkıyor. Seyahat planlaması yapmadan önce tek gereken Adanacar rezervasyon destek hattını arayarak ihtiyaçlarınızı karşılayan en uygun kiralık araç seçeneğini ayırtmak olacaktır. Ekonomik fiyatları ve geniş araç filosu ile Adana havalimanı'nda hizmet veren Adanacar oto kiralama, Adana 'da en çok bilinen firmaları arasındadır. Adana, Mersin, Hatay illerine çok kez yaptığınız seyahatlerde şoförlü ve şoförsüz oto kiralama, vip araç kiralama ve transfer hizmetlerimizden birisini yada bir kaçını tercih ederek kolay ulaşım fırsatını yakalayabilirsiniz. 

Adana yolculuğunuzda sizleri ilk karşılayacak olan personelimizin yönlendirmesiyle Şakirpaşa havalimanı çıkışınızda Adanacar ile kiralık aracınızı hazır bulacaksınız. Adana şehir merkezinde bulunan otellere ulaşım oldukça rahattır. Adana Sheraton, Hilton, Divan, Seyhan, Masel, Yol İş Holiday, Sürmeli, Ramada başta olmak üzere tüm otellere ulaşım şehir merkezinde bulunan havalimanı'ndan kolay ve hızlıdır.  Çukurova bölgesel olarak havaalanı ulaşımında Adana Şakirpaşa 'yı kullanmakta olup Adana, Osmaniye ve Mersin'e ulaşmak isteyen misafirlerini, Adanacar havalimanı çıkış kapılarında 7/24 karşılamaktadır. Yoğun bir uçuş trafiği sebebi ile yeni yapılmakta olan Çukurova havalimanı araç kiralama ofislerinde de yerimizi çok kısa sürede alarak, sizlere hizmetlerimizi burada da sunmaya devam edeceğiz.
   
Adana'ya ilk gelişiniz ise operasyon yetkilimize şehir ve trafik hakkında sorular sorabilir bilgi alabilirsiniz. Adana'yı ikiye bölen Mersin otoyolu, havalimanı, otogar, tren garı bir birlerine yakın olup tüm ulaşım yollarını bir araya getirmiştir. Sizler Adana araç kiralama ofisimizden teslim aldığınız kiralık araç ile hangi yöne gitmek isterseniz kolayca trafikten sıyrılarak E-5 yada D-400, E-90 yolarına kolayca ulaşarak seyahatinize başlayabilirsiniz. Adana şehir merkezi seyahatleriniz içinde E-5 ana yolu üzerinden sadece gitmek istediğiniz adrese doğru yolculuğunuza başlayacaksınız. Araç kiralama yapmadan Adana'dan Mersin'e nasıl ulaşırım? diyorsanız sizlere ekonomik bireysel yada vip transfer hizmetlerimizle ayrıcalıklı seyahat fırsatını yakalamaya davet ediyoruz.

0 Yorum

YORUM YAP